Як гендерна ідеологія руйнує сім'ю

Опубликовано От Геннадий Гололоб

Як гендерна ідеологія руйнує сім’ю
Анна Турчинова
Джерело: https://m.censor.net.ua/blogs/3070251/gomodiktatura_chastina_1_yak_rozbeschuvati_dteyi
Оригінальна назва статті: Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей.
Гендерна ідеологія потроху проникла у наше суспільство і добралась до шкіл. І якщо хтось асоціює слово гендер із рівністю прав чоловіків та жінок, то він помиляється. Бо основною метою є подолання гетеросексуальності та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічноі статі.
Маніпулюючи поняттям ‚свобода‘, представники цієї ідеологіі створили своє дуже посильне лоббі у ООН та ЄС і почали наступ на традиційні цінності — духовність, сім’ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєї приналежності до тієї статі, яка була в тебе від народження, роль чоловіка та жінки у суспільстві. Тобто того, що є визначальним у будь-якому не тільки демократичному, але і духовному суспільстві.
Більше того. Вони чомусь, вирішили, що в них є абсолютне право вказувати усім іншім як треба жити, як виховувати дітей і , навіть, які слова можна використовувати , а які ні. Зауважу, що мова не йде про нецензурну лексику. Але і це не все. Вони вирішили, що мають право займатись рецензуванням шкільних підручників, вносити правки та надавати поради, що на їх думку треба змінити.
А зараз конкретика. Є в нас така собі державна установа ‚ Інститут модернізаціі змісту освіти‘, яка, судячи із сайту, займається рецензуванням шкільних підручників. При цій установі працює антидискримінаційна комісія, яка і лобіює гендерну ідеологію. Наведу вам декілька прикладів висновків рецензування цієі комісії.
ВИСНОВОК АНТИДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ на електронну версію проекту підручника «Я досліджую світ. Частина 1». підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти» (код – 3111; обсяг – 108 с. комп’ютерного набору):
«Разом з батьками складіть розпорядок вашої родини». Можлива дискримінація за сімейним станом. Замінити на «Разом з рідними складіть розпорядок вашої родини»…
«Чим ти схожий на своїх батьків і чим відрізняєшся?» Містить ознаки дискримінації за сімейним станом, адже на ній зображена «класична» повна родина, що є одним з найбільш вживаних у підручникотворенні «штампів». У реальному житті діти походять з абсолютно різних за складом сімей, отже повинні бачити в підручнику аналогічну різноманітність, чого в принципі немає.
«Мама мила малу Нілу». Ілюстрація відображає поширений тендерний стереотип про те, що догляд за дітьми – це суто жіноча справа. Наявний натяк на передачу відповідного досвіду від старшого покоління (мама купає доньку) до молодшого (старші дівчинки поруч купають ляльку, тобто роблять так, як мама».
А зараз подивимось, хто входить до складу цієї комісії. Загальна кількість — 21 особа. З них — 12 осіб із науковими ступенями (філологи, філософи, соціологи, юристи та педагоги), жодного доктора наук, решта, взагалі, невідомо хто. Бо хто ці люди і чому вони вирішили, що вони якійсь експерти — сказати важко. Які в них є наукові праці — теж невідомо.
Проаналізувавши цю експертну раду, піймала себе на думці, що зараз в експерти йдуть усі кому не лінь. Тут ви побачите і лаборантів ( правда невідомо , навіть, якої кафедри), і вчителів якогось гендерного інформаційно-аналітичного центру ‘Крона‘ (що це за центр?), і асистентку факультету соціологіі, і благодійну організацію ‚Мережа‘ (знову запитання — що це?), і координатора від Амнесті Інтернешнл, і завідувача бібліотеки.
В мене запитання: ХТО ЦІ ЛЮДИ? Чому вони мають право проводити рецензування підручників? Чому, взагалі, підручники мають проходити незрозумілу гендерну експертизу? Хто обирав цих людей і за яким принципом це здійснювалось?
Чому ніхто не спитав батьків чи згодні вони бути не батьками, а якимось Родичем 1 та Родичем 2? Найстрашніше те, що гендерна ідеологія направлена на ліквідацію класичноі моделі сім’ї. В дітях руйнується орієнтація на шлюб і сім‘ю, на обов’язки перед своїми батьками і дітьми. Хто вирішив, що традиційні ролі жінки і чоловіка в сім’ї — це погано?
В Україні швидкість населення скорочується просто катастрофічними темпами. За останніми даними нас вже тільки 42 мільйони. Гендерна ідеологія руйнує сім’ю, як оплот любові, безпеки , надійності, захисту, розуміння і духовного тепла. В країні, яка у прямому сенсі, захищає свою територію, яка захищає своє право на існування, відстоює свою ідентичність, де на фронті гинуть чоловіки та жінки, розповсюджувати цю антинаукову ідеологію, яка веде виключно до одного — вимирання — це просто злочин.
Сподіваюсь, що батьки не залишаться осторонь, бо інакше з вересня вашим дітям розкажуть, що ви вже не батьки. Сподіваюсь, що і уряд разом із президентом покладуть край цій мракобєсії. Інакше ми скоро побачимо содом і гомору наживо. Шановні чиновники з МОН України, ви вважаєте, що саме це є нормою? Ви вважаєте, що саме ці люди можуть виховувати дітей і розказувати нам про гендерну рівність?

Геннадий Гололоб

Один комментарий к “Як гендерна ідеологія руйнує сім'ю”

 1. Хто фінансує гендерну ідеологію?
  Фінансування гендерної ідеології (культури гомосексуалізму) у світі та в Україні. Як протидіяти? Подаємо методи протидії та захисту сімейних цінностей
  Гендерну ідеологію фінансують світові глобалісти (банкіри, медіамагнати, власники великих корпорацій). Вони витворили цілу мережу фондів, інститутів і неурядових організацій через які виділяють кошти для популяризації гріха і збочення (сексуальні відхилення ЛГБТ). Ці мільярдні вкладення, вже на протязі півстоліття репрезентуються як “благодійність і меценатство”, не є вклади в розвиток економіки, але є “викиданням грошей” з чисто ідеологічних міркувань – в програми Нового Світового Порядку. Серед тих програм є також поставлені цілі для культурних революцій. І ключову роль тут відіграє гендерна ідеологія, яка є явною пропагандою гомосексуалізму у світі.
  Що конкретно фінансують ці світові олігархи?
  Головні цілі гендерної ідеології:
  1). Зруйнувати інститут сім’ї;
  2). Легалізація одностатевих шлюбів;
  3). Штучне продукування дітей і суругатне материнство;
  4). Скорочення населення на планеті (аборти, контрацепція, поширення хворіб і вірусів);
  5). Усунення усіх моральних норм для сексуальних практик;
  6). Сексуалізація дітей через т.зв. “Уроки сексуального виховання”;
  7). Трансгендеризм і зміна статі (зруйнувати статеву відмінність)
  (….)
  Хто стоїть за гендерною політикою?
  Важливу роль у нав’язуванні гендерної ідеології цілим народам зіграли сильні міжнародні неурядові організації (Amnesty International, Planned Parenthood, Women’s Environment and Development Organization, Greenpeace, UNIFEM, Global Fund for Women, Фонд ім. Генріха Бьолля, Фонд Народонаселення ООН, ЮНЕЙДС, «Фундація Вільного Суспільства», філією якої в Україні є Міжнародний Фонд «Відродження»).
  А ось також імена і прізвища людей, які своїми грошима просувають ідеї ЛГБТ в світі:
  Девід Геффен, – медіамагнат, йому належать – лейбли “Asylum Records” і “Geffen Records”, він співвласник “DreamWorks Animation”, також у нього частка в Apple, плюс солідний портфель облігацій. До речі, сам Геффен – відкритий гей, він підтримував рух “No On 8” проти “Пропозиції 8» – конституційної поправки Каліфорнії, прийнятої на референдумі в 2008 році (поправка діяла на території Каліфорнії і визначала шлюб як “союз між чоловіком і жінкою», виключаючи одностатевий шлюб). Мільярдер тільки на одну кампанію проти цієї поправки дав $ 100 000.
  Пітер Тіль, – співзасновник “PayPal” та перший професійний інвестор в Facebook, який є і власником технологічного стартапу “Palantir” (оцінюється в $ 1 млрд) активно фінансує консервативну ЛГБТ-групу “GOProud”. Він гей, а про свою орієнтацію він розповів друзям у 2003 році, коли йому було 35 років. Як писали в “The New Yorker”, Тіль, пояснюючи своєму приятелеві, чому він не хотів, щоб його сексуальна орієнтація заважала його роботі, запитав його : “А ти знаєш, скільки у фінансовому світі відкритих гомосексуалів?”.
  Дженніфер Пріцкер, єдиний мільярдер-трансгендер в світі, активіст ЛГБТ.
  Джон Страйкер, – спадкоємець “Stryker Corp.”, компанії з виробництва медичного обладнання, – один з найбільш щедрих в світі благодійників ЛГБТ-організацій.
  Пол Зінгер, – хедж-фондовий мільярдер виділив понад $ 10 млн тільки на юридичну підтримку одностатевих шлюбів в США.
  Пітер Льюїс, – глава страхової компанії “Progressive”, пожертвував в 2008 році $ 250 000 фонду “Gay & Lesbian Victory Fund”.
  Ларрі Пейдж і Сергій Брін (Google) дають гроші на розвиток ЛГБТ фондів.
  Майкл Блумберг, -мільярдер, колишній мер Нью-Йорка, вже давно жертвує гроші на підтримку ЛГБТ-груп.
  Марк Кьюбан, – власник баскетбольного клубу “Dallas Mavericks”, є членом консультативної ради Athlete Ally – некомерційної організації, що бореться з “гомофобією в спорті”.
  Тім Кук – глава Apple, який 30 жовтня 2014 року в колонці для журналу “Bloomberg Businessweek”, відкрито оголосив про свою гомосексуальну орієнтацію – активно фінансує ЛГБТ.
  Лорд Джон Браун, генеральний директор (вже тепер колишній) британської нафтогазової компанії BP, відкритий гей, активно фінансує ЛГБТ.
  Кріс Хьюз, – один із засновників Facebook, творець стартапу “Jumo”, відкритий гей і благодійник ЛГБТ.
  Антоніо Симос, – голова в банківській групі “HSBC”, фінансує ЛГБТ. У 2013 році він отримав премію, як людина року від впливової міжнародної ЛГБТ-організації “OUTstanding”. Останнім часом веде активну кампанію в якості представника і захисника ЛГБТ -меншин. Він дав серію інтерв’ю про те, як це – бути відкритим геєм в банківському бізнесі. Також Симос тісно співпрацює з впливовою ЛГБТ-організацією “Stonewall” і фінансово підтримує благодійні кампанії для сексуальних меншин. Глава BP, відкритий гей лорд Джон Браун назвав Симоса “прикладом для наслідування” у своїй книзі “Скляна комора” ( “The Glass Closet”).
  Крістофер Бейлі, – головний креативний і виконавчий директор в “Burberry”. У підпорядкуванні Крістофера Бейлі, який керує роботою британського бренду по всьому світу – більше 11 000 співробітників. Він почав працювати в “Burberry” в якості директора по дизайну в травні 2001 року і досить швидко зробив кар’єру завдяки своїм творчим талантам. У 2013 році він отримав нагороду “Кращий чоловічий дизайнер року” на British Fashion Awards, і був обраний дизайнером року на “GQ Men of the Year Awards” в 2014 році. Активно фінансує і підтримує ЛГБТ.
  Пол Рід, – виконавчий директор в “BP Integrated Supply and Trading”. Керує компанією з 20 офісами по всьому світу, в яких працюють 3200 фахівців. З 2009 року є спонсором мережі “BP Pride”, що об’єднує ЛГБТ-співробітників компанії. За цей час кількість її членів збільшилася до понад 360-ти тільки в Великобританії. Він регулярно відвідує різні ЛГБТ-акції, в тому числі лондонський гей-парад. У Сінгапурі він допомагав створювати аналогічну мережу для ЛГБТ співробітників компанії Singapore Inter Energy. Фінансує ЛГБТ фонди.
  П’єр Ленді, – акціонер і радник “Yahoo”. Відповідає за діяльність компанії в Європі, на Близькому Сході і в Африці. Відкритий гей. Активно спонсорує і бере участь в ініціативах для ЛГБТ по всьому світу, спонсорує локальні проекти ЛГБТ спільнот.
  Говард Шульц, – власник “Starbucks”. Це найвідоміша в світі мережа кав’ярень. Крім цього Starbucks Corp. займається і продажем кавових зерен. Його недавній девіз “Якщо ви підтримуєте традиційні шлюби, не купуйте нашу каву!”. Фінансує ЛГБТ фонди.
  Алекс Шульц, – віце-президент з розвитку Facebook.
  Регулярно розповідає на конференціях про своє “камінг-аут” і про те, як добре бути відкритим геєм в бізнесі. Шульц також керує кампанією по адаптації Facebook для представників ЛГБТ. Зокрема, для них були додані спеціальні функції в профіль, можливість вказувати статус шлюбу для осіб однієї і тієї ж статі. Активіст ЛГБТ.
  Ентоні Уотсон, – керуючий директор банківської групи “Barclay`s”, – є впливовим членом кількох міжнародних ЛГБТ-організацій, серед яких – американська адвокатська група “GLAAD”, благодійні та освітні “Stonewall і Diversity Role Models”, які займаються захистом прав представників нетрадиційних меншин. Регулярно дає інтерв’ю провідним виданням про те, що значить бути геєм в бізнесі і що робити тим, хто ще відкрито не заявив про свою гомосексуальність. Вважається одним з впливових геїв і лобістів ідей ЛГБТ в Європі і Великобританії.
  Джордж Сорос, – інвестор, мільярдер. Пожертвував на поширення ЛГБТ по всьому світу вже понад мільярд доларів. Через свій фонд “Відкрите суспільство” в 2008 році, витратив 2,7 мільйона доларів для пропаганди ідей ЛГБТ в США. Спільнота геїв і лесбіянок Лос-Анджелеса, отримала від нього 130 тисяч доларів. У 2013 році пожертвував організації «Gay Straight Alliance» 100 тисяч доларів. Нью-йоркська організація “Global Action for Trans Equality” (GATE) отримала від нього 244 тисячі доларів. Їх головною метою є координація дій ЛГБТ-організацій з метою їх популяризації.
  Пожертвував 525 тисяч доларів групі “Justice at Stake”, що займається проблемами пропаганди особливого ставлення судів до людей, що належать до ЛГБТ-спільноти.
  Дж. Сорос нещодавно почав фінансувати в Польщі організацію «Przekażmy sobie znak pokoju», яка має на меті просування ідеології ЛГБТ в середовищі католиків Польщі.
  Через свій фонд “Відродження” Дж. Сорос фінансує ЛГБТ спільноти в Україні, а також провадить доволі потужну пропаганду гендеризму через видавництво книжок, що рекламують гендерну ідеологію. У 2001 році Фонд видав книгу Девіда К. Світзера “Бути батьками гомосексуала. Ви і ваша дитина-гомосексуал”. Книжка відома своїм антихристиянським підходом до проблеми гомосексуальності та її вирішення. В 2003 році Фонд видав друком книгу найвідомішого ідеолога гендерної революції Джудіт Батлер “Гендерний клопіт. Фемінізм та підрив тожсамості”, і того ж таки року – книгу Майкла Кіммела “Гендероване суспільство”. В 2004 році видано навчальний посібник “Основи теорії ґендеру” і книгу Віри Агеєвої “Гендерна перспектива”. У 2007 році Фонд видав книгу Терези де Лоретіс “Технології гендера: Есе про теорію, фільми та художні твори”.
  Мільярдер, крім цього, фінансує рух за легалізацію марихуани, декриміналізацію вживання наркотиків, міграцію мусульман в Європі …
  Загалом у світі, існує ціла група мільйонерів і мільярдерів, які своїми грошима по всій землі фінансують ЛГБТ! І це ще тільки мала частина імен. А скільки ще існує імен, фірм, брендів і компаній, які просувають і дають гроші для них …
  Що робити? Яка альтернатива?
  В цій боротьбі не вистоять одиниці, бо це боротьба з тіньовою владою і системою. Потрібно, щоб тут об’єдналися усі здорові сили в народі і між народами: батьки, педагоги, лікарі, юристи, політики, науковці, журналісти і всі люди доброї волі. Необхідно боротися усіма можливими законними методами. Часто ця боротьба подібна як боротьба між Давидом і Голіятом. Це боротьба духовна – з духом брехні і смерті! Тут потрібна Божа допомога. Усі християни мають взивати до Бога за благословенне майбутнє своїх дітей….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Solve : *
27 × 19 =